MenuMenu

Oferta

Czy jest to kameralna, rodzinna uroczystość, impreza w gronie znajomych czy bardziej oficjalne przyjęcie, zorganizujemy je dla Państwa i zagwarantujemy pyszne dania serwowane przez miłą i profesjonalna obsługę kelnerską.
Każde z dań, jakie możecie Państwo wybrać z naszego bogatego menu, przygotowywane jest ręcznie, w sposób tradycyjny, według starych i sprawdzonych receptur, które sprawiają, że smak potrawy i jej wygląd zadowolą każde, nawet najbardziej wymagające podniebienie. Znajdziecie w nich Państwo świeżość i najwyższą jakość produktów, które nie potrzebują sztucznych dodatków, ulepszaczy smaku ani konserwantów.
Oferujemy więc Państwu niezwykle szeroki zakres usług związany z gastronomią. Organizujemy imprezy okolicznościowe w naszych lokalach, znajdujących się w:

  • Brzezinach przy ul. Sienkiewicza 22;
  • Kiernozi przy ul. Nowy Rynek 17;
  • Tworzyjankach 12, gmina Brzeziny.

Możemy również zorganizować dla Państwa imprezę okolicznościową w lokalu wskazanym przez zamawiającego.
Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwo usługi cateringowe (sam catering lub catering
z obsługą), a także imprezy odbywające się w plenerze, na których zapewniamy zarówno catering jak i obsługę.
Dodatkowo zapraszamy Państwa od poniedziałku do piątku do prowadzonej przez nas jadłodajni, w której serwujemy codziennie świeże i bardzo smaczne, dwudaniowe obiady. Można u nas także zamówić dowóz posiłków do firm i instytucji, a także posiłki regeneracyjne dla pracowników.
Jeśli jednak wolicie Państwo rozkoszować się naszymi specjałami w domowym zaciszu, proponujemy zakup świeżych, robionych z pasją i ze smakiem produktów na stoisku garmażeryjnym w naszym sklepie.
Jednym zdaniem: Dla każdego coś smacznego!